Nedis CCGL60500BK10 ADATKÁBEL MICRO USB
-16%
Kezdete: 2026.05.13   A készlet erejéig
Készlet:
Készleten
Olcsóbban szeretném
Leírás
  • Tartós csatlakozó a szilárd csatlakozásért
  • Réz magok a megbízható adatátvitel érdekében
Műszaki adatok
  • Csatlakozókialakítás – „B” oldal: Egyenes
  • Csatlakozókialakítás – „A” oldal: Egyenes
  • Kábel hossz: 1.00 m
  • Kábelkialakítás: Kerek
  • Vezeték anyaga: Réz
  • Kábel köpenyanyagot: PVC
  • Szín: Fekete
  • Kábel takaró méret: 4.5 mm
  • Csatlakozó bevonata: Nikkelezett
  • Anyag: PVC
  • Vezeték átmérő: 7 x 0.12 mm
  • USB technológia: USB 2.0
  • Teljesítmény támogatás
  • Csatlakozó A: USB-A Dugasz
  • Kábel típus: USB
  • Kimeno áram: 10 W
  • Csatlakozó B: USB Micro-B Dugasz
  • AWG-érték: 28/26
  • Csatlakozó anyaga: ABS
  • Maximális átviteli sebesség: 480 Mbps
  • Kimeneti áram: 2.0 A