Daewoo DALPS18-1 AKKUS MAGASSÁGI LÁNCFŰRÉSZ
-16%
Kezdete: 2026.05.13   A készlet erejéig
Készlet:
Készleten
Olcsóbban szeretném
Tulajdonságok
  • Gyújtási rendszer: Elektromos
  • Tápellátás típus: Akkumulátor
  • Motor típusa: Elektromos
  • Anyag: műanyag
  • Maximális sebesség (rpm): 2680
  • Üresjárati fordulatszám (rpm): 2680
  • Zajszint: 88 dB
  • Tápfeszültség: 18 V
  • Rezgés: 0.575 m/s²
  • Olajtartály kapacitás:  0.07 l
  • Vágási hossz: 180 mm
  • Lánc sebessége:5.5 m/s
  • Az akkumulátor és a töltő nem tartozék
Méretek
  • Hosszúság:    240 mm
  • Lánc vastagsága:    1.3 mm