Cata E-100GSTH SZELLŐZTETŐ VENTILÁTOR
-16%
Kezdete: 2026.05.13   A készlet erejéig
Készlet:
Készleten
Olcsóbban szeretném
Az alkalmazott legmodernebb gyártástechnológiának és a minőségi alkatrészek felhasználásának köszönhetően rendkívül energiatakarékos, maximális teljesítményfelvétele mindössze 8W.
Ennél a ventilátornál kétféle üzemmód választható:
2. Kétfokozatú működtetés (folyamatos üzem). A ventilátor folyamatosan üzemel, kapcsolójával egy alacsony (36m3/h, 4W) és egy magas (115m3/h, 8W) teljesítményszint között lehet váltani, ill. a beépített páraérzékelő is válthat a fokozatok között, beállításainak megfelelően. A beálíltható utószellőztetési idő késleltetett átállást tesz lehetővé a fokozatok között.
A két üzemmód (szakaszos és folyamatos) között bármikor van lehetőség a váltásra.
Elérhető változatok:
 - Standard, kapcsolóról üzemeltethető
- Utószellőztető funkcióval rendelkező kivitel
- Páraérzékelő- és utószellőztető funkcióval rendelkező kivitel
- Mozgásérzékelővel rendelkező kivitel
Elérhető méretek:
- 100 mm
- 120 mm (hamarosan)
- 150 mm (hamarosan)